wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Regulamin
Kontakt
 • PPHU JMS
  64-200 Wolsztyn
  ul Drzymały 18
  NIP: 923-138-80-32
 • E-mail:ploty@e-ploty.pl
 • TelefonKier. sprzedaży- wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie tel. 601574829
  Kier. sprzedaży - mazowieckie, łódzkie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, śląskie , opolskie , świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie. tel. 570 038870
  Kier. montażu - wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie , zachodniopomorskie 575 64 93 47 EUROPA 00 49 601 57 48 29
 • Godziny działania sklepu Pn- Pt 8.00 - 16.00

Regulamin

Regulamin sklepu

1.       Zamówienia składamy poprzez prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia i przesłanie na adres sklepu , z chwilą potwierdzenia wpłaty za zamówienie zostaje ono przekazane do realizacji.

2.       Zamówienia wzbudzające wątpliwość tzn. bez podania danych kontaktowych lub potwierdzenia płatności mogą zostać nie zrealizowane.

3.       Zamówienia internetowe można składać przez całą dobę. Wyjątkiem są zamówienia telefoniczne, które przyjmujemy od Pn. do Pt  w godzinach 08:00-16:00. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą od rana najbliższego dnia roboczego.

4.       Zastrzegamy sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży.

5.       Ceny towarów znajdujących się w naszym sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

6.       Wszystkie produkty prezentowane na naszych stronach internetowych są objęte gwarancją.

7.       Wystawiamy faktury VAT na nasze produkty 

8.       Z zakupionego produktu można zrezygnować w ciągu 10 dni  jeśli nie nastąpił proces produkcyjny  wg którego został zakupiony materiał ogrodzeniowy 
 Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Nie zwracamy kosztów dostawy i odesłania do nas produktu. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Paczkę (odpowiednio zabezpieczoną) należy odesłać pod adres: Arogena ul Drzymały 18 64-200 Wolsztyn.

9.       W przypadku widocznego uszkodzenia przesyłki (wgnieciona lub zniszczenia ) prosimy o sprawdzenie zawartości transportu w obecności kuriera. W następnej kolejności, prosimy o szybki kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta PPHU JMS tel 601574829.  Zgłaszając reklamację dotyczącą wad produktu, należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia oraz opisać przedmiot reklamacji. Produkt prosimy do nas odesłać razem z otrzymanym dokumentem sprzedaży i wypełnionym formularzem reklamacyjnym. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Transport  odpowiednio zabezpieczoną prosimy odesłać na PPHU JMS  ul Drzymały 18 64-200 Wolsztyn.

10.    Z chwilą złożenia zamówienia, klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, niezbędnych do realizacji zamówienia przez PPHU JMS. w oparciu o ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Klient firmy PPHU JMS ma prawo do wglądu w swoje dane, poprawiania ich oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania do celów związanych z realizacją zamówienia.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl